Pikowany Velvet

W ofercie P.H.U. Stawińscy znajdują się wysokiej jakości wysoko puszyste włókniny, najwyższej jakości materiały pochodzące od czołowych dostawców (m.in. Durak, Comfort, Ariadna), tkaniny i dzianiny, które pikujemy w naszym specjalistycznym parku maszynowym także na indywidualne zlecenia Klientów.

Jednym z produktów, z którego szczególnie jesteśmy dumni jest pikowany velvet Warszawa. Powstaje on w unikalnej technologii pikowania, łączącej w sobie jakość materiałów na poziomie klasy premium z prostotą w dalszej produkcji wyrobów z tkanin pikowanych. Pikowany velvet to materiał dwu- lub trójwarstwowy, który oprócz tkaniny velvet tworzy fizelina i watolina. Delikatny,  miękki i miły w dotyku jest ceniony przez Klientów także z powodu innych istotnych cech – jest niezwykle lekki, ciepły, wytrzymały, a przy tym posiada elegancki i subtelny wygląd. Nie bez znaczenia jest także łatwość utrzymania velvetu w czystości – w większości przypadków zabrudzoną tkaninę wystarczy delikatnie oczyścić za pomocy końcówki odkurzacza, przetrzeć wilgotną szmatką lub wyprać w pralce w niskiej temperaturze.

Dzięki świetnie wyposażonemu parkowi maszynowemu oraz szerokiemu wyborowi tkanin firma P.H.U. Stawińscy jest w stanie zrealizować każde życzenie i potrzebę Klienta dotyczącą pikowanego velvet – oferujemy pełną gamę kolorów – od pasteli po kolory ciemne i stonowane, a także duży wybór pikowanych wzorów m.in. rombу, esу-floresу, kwadratу, gwiazdki, serduszka.

Nasz pikowany velvet Warszawa świetnie nadaje się do szycia akcesoriów dla dzieci – kocyków, narzut, poduszek oraz do tworzenia niebanalnych dekoracji i świetnych ozdób do urządzania wnętrz. Dbamy, by nasi Klienci z branży odzieżowej, tapicerskiej, kołdrowej i innych otrzymywali produkty najwyższej klasy – jakość m.in. pikowanego velvetu potwierdzają krajowe certyfikaty i atesty wydane przez Państwowy Zakład Higieny, Instytut Technik i Technologii Dziewiarskich, FIRA International Limited.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STAWIŃSCY
Przemysław i Bartosz Stawińscy s.c.

ul. 11 Listopada 23
05-220 Zielonka k. / Warszawy

w

tel.: +48 502 556 116
e-mail: stawinscypb@gmail.com